Eğitimler

POLICE COMBAT SYSTEM

Police Combat System Eğitimi; kişileri tehdit ve risk durumlarında korumak için beceriler,teknikler ve taktikler içeren Yakın Koruma Eğitim programıdır. Eğitim alan her kursiyer; yakın dövüş konularında uzman olarak referans kimlik ve sertifika almaya hak kazanır. Police Combat System Eğitimleri; FDKM İtaly’nin Türkiye’ de tek temsilcisi Serdar Üsküplü Academy tarafından Self Defence İstanbul çatısı altında verilmektedir.

amazing caves coverimage

Durumsal Farkındalık

Etrafının ne kadar farkındasın? Tehlikeli bir durum oluşmadan yada bir saldırı gerçekleşmeden sadece etrafının FARKINDA olarak savuşturabilirsin. Çevrende olup biteni doğru değerlendir ve analiz et, Kendinin ve Çevrenin bilincinde ol. Spontane ve etkili reaksiyon ver.

amazing caves coverimage

Risk Analizi

Cinsiyet ayrımı olmaksızın, gerçekleşen bir saldırıda, hasar almadan yada en az hasarla olay yerinden güvenli bir bölgeye intikal etmek için; öncelikle güvenlik riskini oluşturan kişi yada kişileri doğru analiz etmek, silahlı yada silahsız olup olmadıklarını belirlemek, saldırının nitelik ve kapsamını tahlil etmek, hayati risk faktörünü göz önünde bulundurmak, gereksiz öz güven ölümle yada yaralanmayla sonuçlanabilir. Örnek bir silahlı gasp olayında kendinizi ve ailenizi riske atmak yerine para verip tehlikeyi savuşturmak daha emniyetli bir karar olacaktır.

amazing caves coverimage

Profil Tanımlama

Bir suçlunun psikolojik özelliklerini davranıştan yola çıkarak tanımaya çalışmak. Tüm suç ve suçluların profillemesi yapılabilir, çünkü her suç bir davranıştır. Profil tanımlama bir anlamda içini görme tekniğidir.

amazing caves coverimage

Mental ve Fiziksel Performans

Eğitimlerimizde farkındalığın yanı sıra mental ve fiziksel olarak güçlenmeyede odaklanıyoruz, hayatın yoğun temposunda motivasyon ve sorunlarla başa çıkmak gibi etkileride hayatımıza pozitif olarak yansıyor.

amazing caves coverimage

Baskı Altında Karar Verme

Derslerimizde gerçek hayatta karşılaşılan saldırıları ve tehditleri senaryolar ile doğru teknikler eşliğinde çalışıyoruz. Panik yapmak ya da şokta kalmak telafisi olmayan sonuçlara neden olabiliyor, o yüzden stres altında en kısa zamanda en doğru reaksiyonlar için çalışıyoruz.

amazing caves coverimage

Kararlılık İle Müdahale Etme

Tehlikeli bir durumla yüzleşmek ve cevap vermek kaçınılmaz olduğunda, başka seçenek olmadığında, uzaklaşmak mümkün değilse, tek seçenek refleks olarak savunma tekniklerini uygulayıp oradan uzaklaşmaktır.

amazing caves coverimage

Kapap-Krav Maga

Dünyada kabul gören en etkili savunma konseptidir, özel askeri ve polis birimlerinde halen eğitimleri verilmektedir.

amazing caves coverimage

Silahlı Saldırılara Karşı Müdahale

Başınıza ansızın bir saldırı geldi ve yanınızda ailenizde var ve kararlılıkla müdahale ettiniz, doğru teknikler ile saldırganın bir fırsatını bulup tekrar tehlike arz etmemesi için doğru noktaları manipule etmek ve kolluk kuvvetlerinden yardım istemek en doğru seçenek olacaktır.

Tanıtım Videomuz

Seminerlerimiz ve derslerimizden görüntüler.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Serdar Üsküplü Academy, FDKM Police Combat System’in Türkiye’de ki tek temsilcisidir. Sektöründe lider olan bir akademidir. Bu akademide yer alarak eğitimin kalitesinin, doğru tekniklerin, Police Combat System’in tüm konularına hakim olduğunuzun farkına varacaksınız.

Hemen Başvurun