Sıkça Sorulan Sorular

Police Combat System Eğitimi; kişileri tehdit ve risk durumlarında korumak için beceriler, teknikler ve taktikler içeren Yakın Koruma Eğitim programıdır.

Kolluk kuvvetleri, Özel güvenlik görevlileri, Yakın koruma personeli, Ceza infaz memurları gibi önem arz eden görevleri ifa eden personeller bu eğitimi alabilirler.

Eğitimlerimiz; acil durumlarda ve saldırılarda sorumlu olduğunuz kişiyi ve kendinizi en etkili biçimde korumanız için fiziksel kontrol taktikleri ve teknikleri konusunda uzmanlık kazandırmak, yakın mesafeden saldırganı etkisiz hale getirmek, bıçaklı, sopalı, silahlı tehditlere karşı teknik ve taktikleri senaryolar ile kas hafızasına işlenmesini sağlamak amaçlı olup, ayakta ve yerde yumruk, tekme ve boğmaya karşı teknikler içermektedir. Ders içeriklerimiz meşru müdafaa ve kanunlar çerçevesinde işlenmektedir.

Birebir derslerimiz, İstanbul Etiler Roger Gracie spor salonunda verilmektedir ya da kişinin kendi istediği yerde de verilebilir.

Eğitim içeriğimiz, durumsal farkındalık, risk analizi, profil tanımlama, baskı altında karar verme, kararlılıkla müdahale etme, mental ve fiziksel performans, saldırganı etkisiz kılma, Kapap-Krav Maga pratiklerini içermektedir.

Police Combat System Eğitim süremiz toplamda 16 saattir.

Police Combat System eğitimlerimiz VIP Protection, İsraeli Jiu Jitsu, Bodyguard İnstructor, Combat Shooting, alanlarında uzman olan Kurucu ve Başeğitmenimiz Serdar ÜSKÜPLÜ ve diğer eğitmenlerimiz tarafından 2012 yılından bu yana aktif olarak verilmektedir.

Police Combat System eğitimine katılan, Katılımcı kursiyerlere eğitim sonunda tanıtıcı kimlik ve e-devletten sorgulatılabilen sertifika belgesi verilecektir.

15 Ağustos 2022 tarihinden önce alınan sertifikalar TSK PYBS ve Karanet sistemine kayıt ettirebilir. Ancak 15 Ağustos 2022 tarihi itibariyle, yeni alınan sertifikalar E-devlette sorgulanabilmektedir.

Tanıtım Videomuz

Seminerlerimiz ve derslerimizden görüntüler.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Serdar Üsküplü Academy, FDKM Police Combat System’in Türkiye’de ki tek temsilcisidir. Sektöründe lider olan bir akademidir. Bu akademide yer alarak eğitimin kalitesinin, doğru tekniklerin, Police Combat System’in tüm konularına hakim olduğunuzun farkına varacaksınız.

Hemen Başvurun