Hakkımızda

POLICE COMBAT SYSTEM

Police Combat System Eğitimi; kişileri tehdit ve risk durumlarında korumak için beceriler, teknikler ve taktikler içeren Yakın Koruma Eğitim programıdır.

Eğitim sürecini başarıyla tamamlayan kursiyerler; Kararlılıkla müdahale etme yeteneği, Baskı altında karar verme, Durumsal farkındalık, Mental ve fiziksel performans, Profil tanımlama, Ateşli kesici-delici silahlara karşı saldırganı etkisiz hale getirme, Kapap – Krav Maga ve yakın koruma olarak referans (tanıtıcı) Police Combat System kimliği ve sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Police Combat System eğitimleri yakın savunma alanında ülkemizdeki en donanımlı isimlerin başında gelen Serdar ÜSKÜPLÜ 'tarafından verilmektedir.

"Krav Maga algıyı artırır ve korkuyu pozitif hale dönüştürür."

Serdar ÜSKÜPLÜ

Baş Eğitmenimiz Serdar ÜSKÜPLÜ

Serdar Üsküplü FDKM Police Combat System'in Türkiye'de ki tek temsilcisi dir.

Meghna

Serdar ÜSKÜPLÜ

Self Defence' ın kurucusu olan Başeğitmenimiz Serdar Üsküplü, Krav Maga ve KAPAP’ın yanı sıra Dünya’nın çeşitli ülkelerinde aldığı özel eğitimlerle birlikte birçok alanda uzmanlık kazandı.

VIP Protection, İsraeli Jui Jitsu, Bodyguard İnstructor, Combat Shooting alanlarında uzmanlaşan Üsküplü, İsraeli Shadow System (Özel Polis ve Askeri sistem) sertifikasının da sahibi.

Savunma sanatlarında ülkemizdeki en donanımlı isimlerin başında gelen Serdar Üsküplü; İsrail’de Haifa, İtalya’da Torino, Sırbistan’da Belgrad ve son onlarak ABD’de de Houston ve Texas şehirlerinde aldığı özel eğitim ve seminerlerin ardından başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede özel güvenlik, anti-terör, polis ve askeri çalışmalarda eğitmen olarak görev aldı.

Serdar Üsküplü FDKM Police Combat System'in Türkiye'de ki tek temsilcisi dir.

Tanıtım Videomuz

Seminerlerimiz ve derslerimizden görüntüler.